book
Image not available

انگلیسی-اسپانیایی-ایتالیایی

مرکز تخصصی مکالمه و انگلیسی در سفر

فرانسه-ترکی استانبولی

book
Image not available

امکان تشکیل کلاس در محل کار

آموزش زبان کودکان از راه بازی و نقاشی

کارگاه مکالمه نوجوانان

 

. استانداردها و چهار چوب های آموزشی موسسه طرح نو ، بر اساس آخرین استانداردها و متدهای آموزشی تعریف شده در سطح جهانی بوده و هدف اصلی این دپارتمان ایجاد فضایی آموزشی با کیفیت بالا و تا حد امکان نزدیک به فرهنگ زبان مقصد می باشد. .

 

آزمون های بین المللی کدامند؟


نظر به تاثیر مستقیم آشنایی به زبان انگلیسی به عنوان یک زبان واحد و بین اللملی که می تواند نقش بسزایی در میزان موفقیت و پیشرفت افراد در  زمینه های مختلف من جمله ادامه تحصیل/فعالیتهای اقتصادی/ زندگی و .... داشته باشد...

 برخی از دانشگاههای معتبر جهان با ایجاد آزمون های استاندارد همچون toefl،ielts  میزانی واحد در اختیار جهانیان قرار دادند تا بتوانند مدرکی معتبر دال بر میزان تسلط خود به زبان انگلیسی در دست داشته باشند.عموما این آزمون ها در هر چهار مهارت زبانی که شامل speaking/writing/reading/listening  می باشد . داوطلبان را مورد ارزیابی قرار می دهند . آن دسته از داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاههای آمریکا را داشته باشند  عموما نیاز با ارائه مدارک GRE و TOEFL دارند و گروه دیگر که برای ادامه تحصیل در سایر کشورها برنامه ریزی کرده اند آزمون IELTS که مخفف این عبارت است مورد قبول می باشد.
                                                 INTERNATIONAL  ENGLISH LANGUAGE TESTING SYSTEM
آزمون آیلتی جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل و فراگیری مهارت های تخصصی یا کار و اقامت در کشورهای انگلیسی زبان طراحی شده است.افرادی که قصد تکمیل تحصیلات خود در دانشگاههای انگلیسی زبان را دارند(کارشناسی به بالا) باید از نوع آکادمیک این آزمون و افرادی که اهداف کار یا اقامت در کشورهای انگلیسی زبان مانند کانادا و استرالیا را دارند می توانند از نوع عمومی این آزمون استفاده کنند.این دوره در این آموزشگاه شامل 5 ترم 16 جلسه ای می باشد.که هم زمان تمامی مهارت های لازم در هر ترم مورد نظر خواهند بود.

دوره های آیلتس به هر دو صورت گروهی و انفرادی برگزار میشود. لازم  به ذکر است که ثبت نام در آزمون آیلتس تنها از طریق اینترنت انجام شده و فقط چند مرکز مجاز به برگزاری این آزمون هستند که آدرس اینترنتی آنها به شرح زیر است:

                                                                WWW.IELTSTEHRAN.COM
                                                            WWW.IELTSKHARAZMI.COM
                                                                WWW.IELTS.IAUSET.COM
                                                                          WWW.IELTSADD.IR

ویژه ها

 
 
خانه آموزشگاه طرح نو اطلاعات نمونه آزمون های بین المللی کدامند؟

شبکه های اجتماعی

نشانی ما بر روی نقشه

1

آموزشگاه زبان طرح نو

کرج، عظیمیه، 45 متری کاج، چهارراه پامچال، ساختمان نوکاج، طبقه 2، واحد 3                         تلفن: 32551037